Rychlý kontakt

Tel.: + 420 588 003 020, +420 583 211 999
E-mail: info@bskindustrial.cz

Temenická 3245/59
Šumperk, 787 01
Zobrazit sídlo na mapě >>

 

O společnosti

Firma Miroslav Janků – BSK byla založena v roce 1994 za účelem výroby nástrojů ze slinutého karbidu pro dřevařský
průmysl. Následně se začala zabývat nářadím a přípravky i pro další obory.

Dceřiná společnost BSK industrial s.r.o. vznikla v roce 2005 jako výsledek rozšiřování aktivit mateřské společnosti. Oba subjekty jsou dlouhodobě a dynamicky se rozvíjejícími výrobci nástrojů sloužících pro různé účely a disponují vysoce motivovaným kolektivem odborných pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti obrábění tvrdokovu. Hlavním výrobním programem je výroba nástrojů pro studené tváření, práškovou metalurgii a třískové obrábění se specializací výroby nástrojů ze slinutého karbidu. Při této činnosti se snoubí tradice a letité zkušenosti.

Jednatel obou subjektů, jakož i většina zaměstnanců již před rokem 1994 pracovali ve státním podniku, později akciové společnosti, zabývající se výrobou slinutých karbidů.

Naší prioritou je výroba velmi produktivních nástrojů vysoké kvality, úměrné ceny, krátké dodací termíny a spokojený zákazník. Nejen z těchto důvodu společnost investuje do nových výrobních, kontrolních a řídících technologií.

Za období svého působení si Miroslav Janků – BSK a BSK industrial s.r.o. vydobyly svou pozici mezi dodavateli v automobilovém průmyslu, v oboru práškové metalurgie (lisovací nástroje), obalové techniky, elektroprůmyslu a dalších. Mezi naše zákazníky patří jak české, tak i zahraniční firmy nejen v rámci Evropské unie .

V současné době probíhá další etapa rozšíření naší společnosti se zaměřením na výrobní program a jeho rozvoj, investice do strojního zařízení, lidské zdroje a v neposlední řadě expanzi obchodních činností.

Copyright © 2023 BSK industrial s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování Netsimple Conspiracy s.r.o.